BaBaOcaGii
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BaBaOcaGii

BaBaOcaGii

AnasayfaAnasayfa  PortailPortail  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d

2 posters
YazarMesaj
=IsMeT=GüVeN=
Admin:D
=IsMeT=GüVeN=

fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Empty
MesajKonu: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:00 pm

Ali Mısır'da okuyan bir öğrenci. Sınavlar bitmiş ve yaz tatiline girecekler.. Babası Ali'ye telefon eder ve sınavların nasıl geçtiğini sorar. Ali de bilmediği halde "çok iyi geçti" der ve bunu üzerine babası onu İstanbul'a işlerinde yardım etmesi için çağırır. Ali gidecektir İstanbul'a ve arkadaşına son olarak şöyle der; "Ahmet sen notlarımı öğrenirsin ve beni ararsın. Eğer telefona babam çıkarsa Muhammed'in Ali'ye selamı var dersin; ben anlarım bir tane zayıfım olduğunu." Ahmet notları öğrenir ve arar. Telefona babası çıkar ve Ahmet şöyle der: - Amcacım Ali'ye söyle ona bütün Ümmed-i Muhammed'in selamı var...
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:05 pm

eger bildiginiz fikra varsa anlatin hep beraber gulelim SmileWink
_Baba-OcaGii_
_Baba-OcaGii_

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:31 pm

süpersin cnm dewam:D
http://www.cemrekemerfan.forumzen.com
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:11 pm

dursun hayvanat bahcesinde gezerken acik buldugu bir kafesten iceri
dalmis.
-hoop ! dur , ne yapiyorsun? Orasi aslan kafesi...diye bagirmis
etraftakiler.
Dursun hiddetle geri donmus ve kizarak :
-Sankim aslaninizu yeduk.. Smile
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:21 pm

desti izdivaca katilan bir adam akli dengesi bozuk olan bir kadina talip
olur.kadin ile aralarinda biraz sohbet gecer.kadin dusunceli dusunceli
sorar."beyfendi sizin kac cocunuz var der?"Adam:3 cocugum var der.
kadin:ben seyi anlamiyorum hangisi buyuk hangisi kucuk der.
adam:
Hanimefendi:"En buyugu en once dogan ,en kucugu en son dogan ,

ortancada NIHAT DOGAN !!:d
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:27 pm

BAğlatan Yüz

Timurlenk’in Nasrettin Hoca ile ahbaplık ettiği devirlerde, Timurlenk’e bir ayna hediye etmiştir. Timurlenk aynayı alıp yüzüne bakmış ve ağlamaya başlamış. Hoca hayretle sormuş:
- Hayrola kumandanım, ne oldu size, neden ağlıyorsunuz? Timur:
- Ben yüzümün bu kadar berbat bir şey olduğunu bilmezdim, nasıl ağlamam? Deyince, Hoca da iki gözü iki çeşme ağlamaya başlamış.
Bu sefer Timur sormuş:
- Peki Hoca, sana ne oldu, sen neden ağlıyorsun?
- Ah efendim, ben nasıl ağlamayayım? Siz şu mübarek (!) yüzünüzü bir saniye görür görmez fenalıklar geçirip, ağlamaya başladınız. Ya kulunuz, bu yüzü her gün görüyor ya!

:p
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:35 pm

Baklava
Hoca aksamleyin eve dogru yururken, baklava seven bir koyluyle karsilasir.
-Hoca, kisa bir sure once bir adam buyuk bir tepsi baklava goturuyordu...
-Beni ilgilendirmez!
-Fakat adam tepsiyi sizin eve goturuyordu.
-O zaman seni ilgilendirmez!
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:36 pm

CENNET VE CEHENNEM
NASRETTİN HOCA birgün ölmüş öbür dünyaya gitmiş MELEK NASRETTİN HOCA'ya sorar:

_CENNET'emi gitmek istersin yoksa CEHENNEM'emi gitmek istersin.Hangisine gitmek istersin?
HOCA bir bakmış CENNET'te herkes tespih çekiyormuş ama CEHENNEM'de herkez müzik açmış oynuyormuş.NASRETTİN HOCA MELEGE cevabın verir:

_CENNET'te benim canım sıkılır CEHENNEM'de ise canım sıkıldıkça oynarım.Demiş.Ve cehennemi tercih etmiş.Tam cehennemin kapısından girmışki:ŞEYTAN(Eylenme bitti herkes kazanlaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:38 pm

ateşle yemek olmaz
bir gün nasrettin hoca arkadaşlarıyla iddaya girmiş ben karlı havada dışarıda 1 gün dururum demiş.
onlar büyük bir ziyafette girmişler nasrettin hoca sadece mumu yakmış .arkadaşları şaşırmış.1 gün durduğuna ama işin içinde ziyafet olunca biri mumla ısındın demiş.kaybetmiş iddayı.daha sonra bir aksam nasrettin hoca arkadaşlarını çağırmış.işte yemek yiyelim diye onlar da gelmiş nasrettin hoca karısını tembilemiş ağacın dalına yemegi as.altına mum yak demiş.o da yapmış.işte arkadaşları beklemiş beklemiş yemek yok hani hocam yemek demişler o da pişiyor demiş.onlarda bir bakalım nasıl pişiyor demişler o da göstermiş piştiği yeri arkadaşlarıda aman hocam yemek mumla nasıl pişer demiş.o da ben nasıl mumla ısiniyor dediyseniz buda böyle pişiyor demiş.
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:42 pm

NAMAZ
Nasrettin Hoca, bir gün agacin altinda namaz kiliyormus.Agacta bulunan baska biride onu izliyor mus.Namazi bitiren Nasrettin Hoca daha sonra namazinin kabul olmasi icin Allah'a dua etmeye baslamis.-"Allahim sen namazimi kabul et " Agacda ki adam:"Etmeeeeem" diye cevap vermis Nasrettin Hoca sasirmis. Tekrarlamis:Allahim sen namazimi kabul et "-"Etmeeem" Nasrettin Hocanin saskinligi iyicene artmis . Yine : Allahinsen namazimi kabul et" demis . Agacaki adam tekrar :" Etmeeeem ", diye Nasrettin Hocayi sinirlendirmis.-Etmesen etme.Zaten abdestiz kilmisdim
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:45 pm

Ben uyuyorum
Bir gün Nasreddin Hoca şehire gelip, bir arkadaşıyla birlikte handa kalmış. Gece yarısı arkadaşı sormuş:
- Hocam, uyudunuz mu?
- Buyurun birşey mi var?
- Biraz borç para isteyecektim.
Nasreddin Hoca derhal horlamaya başlayıp:
- Ben uyuyorum! demiş.
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:46 pm

98 dünyakupasını FRANSA milli takımının kanzandığını gören Fatih Terim hemen ilk uçakla fransaya fransanın hocasından taktik almaya gider.Fatih hoca,fransanın hocasına
"ya hocam sız nasıl şampiyon oldunuz özel bir yöntem mi kullanıyosunuz" der. Bunun üzerine fransa milli takımını hocası
"Yo hayır.Ben sadece futbolcularıma zeka testi uyguluyorum.Bakın" der ve Fransa milli takımında forma giyen Zidane ı yanına çağırır ve şöyle der "Zidane senin ananın babanın çocuğu ama kardeşin değil, kim bu?" der.
Zidane da "Benim, hocam"der.
Fatih Terim de aynı şeyi kendi futbolcularında uygalaya karar verir ve Istanbula geri dönüp Hakan Şükürü yanına çağırır ve
"Hakan senin ananın babanın oğlu ama kardeşin değil,kim bu?" der, Hakan da
"Hihi bi dakka hocam gidip bi Hagi ye sorayım hihi" der. Hagi ye gidip
"Hagi senin ananın babanın oğlu ama kardeşin deil,Kim bu?" der Hagi de
"benim tabiki" der. Bunun üzerine Hakan şükür Fatih hocaya döner ve "Hagiymiş hocam" der..
Fatih terimde"Saçmalama oglum ne hagi si.. Zidane" der..
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:54 pm

bir galatasaraylı bir fenerli ve bir beşiktaşlı arabistanda otelde içki içerken yakalanmışlar ve idam cezasına çarptırılmışlar bütün yalvarmalara karşın ceza ömür boyu hapse çevrilmiş ama prens o gün af çıkarmış ve cezayı 20 kırbaca çevirmiş prens türkleri sevdiği için her birine bir istek hakkı vermiş ilk GSLI gelmiş isteğim sırtıma bir yastık bağlayın olmuş ama 10 kırbaçtan sonra yastık parçalanmış hiç fayda etmemiş bunu gören uyanık beşiktaşlı iki yastık bağlattırmış ama oda 10 kırbaçtan sonra parçalanmış ve fayda etmemiş sıra
fenerlıyi gelmiş prens te fener lı olduğu için ona iki istek hakkı sunmuş FB lı ilk isteğim bana 40 kırbaç vurun olmuş herkes şaşırmış prens ikinci isteğini sormuş FB lı; sırtıma GALATASARAYLIYI bağlayın:))
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:56 pm

6-0
6-0 biten galatasaray fenerbahçe maçından sonra gs li arif tanınmamak için yaşlı bir adam kılığına girer ve bır cafe ye gider. Cafe de yanına yaşlı bır bayan yanaşır ve : -"naber Arif" der.

Bunun uzerıne arif delirir nasıl tanıdı bu kadın beni diye düşünüp durur. Ertesi gün yine aynı cafede aynı kadın yanaşır arifin yanına yine -"naber arif" der.

3.gün arif cok değişik bır kılıkta gider cafeye ve yine aynı kadın yanaşır ve yine -"naber arif" der. Arif dayanamayıp sorar nerden tanıyosun beni diye.
Yaşlı teyze : -"olum ben bülent len" der
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:01 pm

ANNESİNDEN TEMEL'E MEKTUP
"Sevgili oğlum Temel... Senin hızlı okuyamadığını bildiğim için mektubu yavaş yavaş yazıyorum...
Artık senin büyük şehre gittiğin sırada yaşadığımız evde yaşamıyoruz. Baban bir gazetede, "İnsanların başına genellikle evlerinin iki kilometre civarındaki bölgelerde kaza geldiğini" okumuş; o yüzden taşındık...
Sana yeni adresi veremiyorum, çünkü yeni evimizde bizden önce oturan hemşehrilerimiz, taşınınca adresleri değişmesin diye kapı numarasını söküp götürmüşler...
Bu evde garip bir çamaşır makinası var. Geçen gün içine dört gömlek koydum, çalıştırmak için duvardaki zinciri çektiğimden beri bir daha gömlekleri göremedim.
Geçen hafta sadece iki kez yağmur yağdı. İlki üç gün, ikincisi ise dört gün sürdü...
Benden istediğin yeleği postaya verdim. Ancak, halan 'o koca düğmelerle paket çok ağır olur' deyince düğmeleri kopartıp yeleğin cebine koyduk. Orada bulabilirsin...
Not: Sana biraz da para gönderecektim, ama zarfı bir kere yapıştırmış bulundum... Sevgiler... Annen"
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:03 pm

cenaze
birgün temel,ingilizve fransız bır otel odasında kalmıslar fakat bu otele daha önce gelmıs olan fransız temele karıncalı odayı vermiş.ertesi gün fransız dalga gecmek ıcın
-nasıl karıncalarla iyi uyudun mu
demiş bunun ustune temel
-evet odaya geldıgım de karınca vardı ama ben nasıl kurtulacağımı buldum içlerinden birini öldürdüm hepsi onun cenazesine gittiler demiş
=IsMeT=GüVeN=
=IsMeT=GüVeN=

MesajKonu: Geri: fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d   fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 7:07 pm

ANAHTAR SENDE DİMİİİİİİİ
bir gün doktorlar 3 deliyi testten geçiriceklermiş.
bu yüzden duvara bi kapı resmi çizmişler.doktorun biri:
-birinci deli gelsin,demiş
deli gelmiş açmaya çalışmış çalışmış açamamış.
diğer doktor:
-ikinci deli gelsin,demiş
oda zorlamış zorlamış ama kapıyı açamamış
doktor:
-üçüncü deli gelsin,demiş.
o durmuş durmuş sonra açmaya çalışmış.açamayınca biraz durmuş.
doktorlardan biri diğer doktorun kulağına fısıldıyarak şöle demiş:
-galiba bu anladı,demiş
sonra 3.deli demişki:
-anladıımm anahtar sende dimiiiiiii........Smile)))))))

fikralar ve eglenceli zaman !!!!:d:d:d
1 sayfadaki 1 sayfası